Sianożęty - znajdziesz u nas tani nocleg !!!

Dom Wczasowy "Tasmania" - tanie i komfortowe noclegi w Sianożętach

Main menu: Home | O nas | Okolica | Photo | Filmy

dom wczasowy ustronie morskie

Sianożęty noclegi - tanio i wygodnie odpoczniesz !!!

Dlaczego nazwaliśmy nasz obiekt Tasmania? Powodów było co najmniej kilka.
Kiedy siostra mojej mamy w latach 60-tych wyjechała wraz z rodziną do Australii, trafiła właśnie do jej najmniejszego stanu, czyli Tasmanii. Od tamtej pory mineło już wiele lat, ale temat Tasmanii przewija się przez całe moje życie. W okresie kwitnącego socjalizmu paczki z Tasmanii z kawą, czekoladą i odzieżą nie zawsze dochodziły w całości, ale czasem się udawało i można było poczuć "zachód" w dobie PRL-u. Dostawaliśmy też listy i piękne zdjęcia tasmańskiej przyrody. Pod koniec lat 90-tych mój syn wziął udział w "wymianie młodzieży" i spędził rok czasu ucząc się w jednej ze szkół średnich na Tasmanii. Mnie i córce udało się zwiedzić Australię i Tasmanię kilka lat później. Zakochani w przepięknej przyrodzie, przy wsparciu rodziny stworzyliśmy kawałek Tasmanii w Sianożętach koło Ustronia Morskiego. Zgromadziliśmy sporo pamiątek i zdjęć, które tworzą wystrój obiektu. Są flagi, pamiątki, zdjęcia diabłów tasmańskich, kangurów i misiów koala. W przyszłości jest plan pokrycia wszystkich ścian korytarzy aborygeńskimi malowidłami (nadal poszukujemy chętnego Aborygena:). Zapraszamy serdecznie do Sianożęt i naszej Tasmanii.

Sianożęty po prostu polecają się na wakacje :)

Zobacz nasz film promujący Sianożęty i Tasmanię

Terminy Rezerwacje - tel. 601 427 256

wczasy nad morzem ustronie morskie wakacje nad morzem ustronie morskie

Tasmania ul. Wrzosowa 2 - noclegi Sianożęty

ustronie morskie tani wypoczynek blisko morza

tanie noclegi nad morzem ustronie morskie

tanie noclegi nad morzem sianożęty

Noclegi - Dobrze, wygodnie i tanio

Poszukujesz miejscowości na urlop z dzieckiem? Jeśli wybór padł na polskie morze to strzałem w dziesiątkę są przepiękne Sianożęty koło Ustronia Morskiego.

Dlaczego akurat warto się wybrać do Sianożęt? Jeśli wybieramy się nad morze, warto zdecydowanie udać się właśnie tu. Ta malutka wiejska miejscowość, która położona jest w niedalekiej odległości od Ustronia Morskiego cechuje się przede wszystkim doskonałą bazą wypadową oraz idealnym wypoczynkiem w niedalekiej odległości od piaszczystej plaży, która zdecydowanie da nam możliwość wypoczęcia w czystości. Sianożęty to mała miejscowość, ponieważ liczy na stałe jedynie ok. 400 mieszkańców, dlatego też polecana jest jako idealne miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi czy osób, które pragną odpocząć od codzienności. Jakby tego było mało, sama miejscowość leży w paśmie Koszalińskiego Pasu Nadmorskiego, dzięki czemu jest to obszar chroniony. Cisza i spokój zdecydowanie pozwoli Wam odpocząć od zgiełku codzienności i zrelaksować się w ciszy, słuchając jedynie szumu morskich fal. Noclegi u Nas również nie są drogie, dlatego też jeśli zależy nam na niskich kosztach noclegu, to również Sianożęty będą odpowiednią miejscowością do letniego wypoczynku.

Tanie noclegi nad morzem Ustronie morskie

Ustronie morskie tani wypoczynek blisko morza

Noclegi nad morzem Sianożęty

Pensjonat nad morzem Sianożęty

Tagi: tanie noclegi w Sianożetach, tanie noclegi Sianożęty, tanio noclegi Sianożęty, tani nocleg w Sianożętach, tanie noclegi, tanio nocleg, tani nocleg