Wynajem pokoi Sianożęty

Sianożęty pokoje do wynajęcia ul. Wrzosowa 2

Main menu: Home | O nas | Okolica | Photo | Filmy

Sianożęty pokoje do wynajęcia

Pokoje do wynajęcia - Sianożęty ul. Wrzosowa 2 wynajem pokoi


Wynajem pokoi w Sianożętach - Terminy Rezerwacje - tel. 601 427 256

Wynajem pokoi w Sianożętach Sianożęty wynajem pokoi

Sianożęty - wynajem pokoi ul. Wrzosowa 2

pokoje do wynajęcia

Sianożęty pokoje do wynajęcia

Sianożęty ul. Wrzosowa 2

sianożęty wynajem pokoi

Pokoje do wynajęcia Sianożęty

1. Wynajem pokoi prowadzimy już od kilkunastu lat. Pierwsze zdjęcie przedstawia wygląd przykładowego pokoju. Po rozmowie telefonicznej możemy przesłać wygląd konkretnego pokoju w którym będziecie Państwo wypoczywać. Każdy pokój wyposażony jest w TV, czajnik, koc i płotki na plażę. Większość pokoi posiada własne łazienki.
2. Sianożety ul. Wrzosowa 2 a dokładniej róg ulic (Kwiatowej i Wrzosowej) to gwarancja spokoju i wypoczynku. Nasz obiekt położony jest tylko 400m od plaży w willowej dzielnicy Sianożęt. Główną ulicą w Sianożętach jest ul. Lotnicza - mieści się tam większość punktów małej gastronomi i sklepików przez co jest tam też więcej hałasu. Kwiatowa i Wrzosowa to bardzo dobra lokalizacja na wypoczynek. Same Sianożęty znajdują się 10 km na wschód od Kołobrzegu i graniczą z Ustroniem Morskim.


3. Pokoje do wynajęcia polecają się Państwu na wakacje. W naszym obiekcie nie zapomnieliśmy także o innych udogonieniach z jakich możecie Państwo korzystać. Internet, stół do ping-ponga, pilkarzyki są udostępniane bez opłat. Dużym powodzeniem na dworze cieszy się nasz grill z wędzarnia, gdzie przy piwku przygotowywane są najpyszniejsze potrawy regionalne z różnych stron Polski.4. Młodsze dzieci o nich także nie zapomnieliśmy. Huśtawka ze zjeżdzalnią to miejsca szczególnie okupowane przez najmłodszych. W domku dla dzieci też zazwyczaj jest gwarno. W sezonie jest u Nas sporo dzieci także Państwa pociechy napewno znajdą kolegów i koleżanki do wspólnych zabaw w sklep, restauracje i inne dziecięce zabawy:). Ach bylibyśmy zapomnieli plaża jest przecież największą piaskownicą do zabawy w Polsce - nieprawdaż?